Dorpscentrum de Wieken bestaat dit jaar 25 jaar. Dit jubileum wordt gevierd met, onder andere, de gebruikers van de Wieken. Iedere week stelt een gebruiker zich aan de lezer voor in deze speciale jubileum column. Deze week BC ’70.
2010 is voor zowel badmintonclub BC’70 Veluwe als sporthal de Wieken in Vaassen een jubileumjaar. In het jaar waarin BC’70 veertig wordt, viert sporthal de Wieken haar 25 jarig jubileum. Op vrijdag 20 en zaterdag 21 augustus is het zover. BC’70 –als gebruiker van het eerste uur– draagt hier graag een steentje aan bij. Je kunt op deze dagen terecht bij een informatiestand, waar je kunt kennismaken met diverse aspecten van onze mooie badmintonsport. En natuurlijk kun je ook zelf een shuttletje slaan of afkijken hoe anderen dat doen.
Drukke baan met veel stress, een paar kilootjes teveel of gewoon zin om lekker te sporten? Dan is badminton echt iets voor jou! Badminton is niet alleen één van de meest intensieve sporten, maar ook gemakkelijk te leren en erg leuk, zowel voor recreanten als fanatieke wedstrijdspelers. Recreanten vinden bij BC’70 een gezellige club mensen, die in een gemoedelijke sfeer samen een shuttletje slaan en na afloop even gezellig napraten. En een dynamische activiteitencommissie die allerlei sociale activiteiten organiseert. Fanatieke wedstrijdspelers vinden bij BC’70 bovendien een club die hoog meespeelt in de nationale competitie en training op hoog niveau aanbiedt. Voor ieder wat wils dus!
Kom eens kijken!
Normaal gesproken spelen wij op dinsdagavond in de PWA sporthal in Epe, maar door de brand spelen we al enige tijd in sporthal MFC Aperloo, ’t Harde (20.00-22.30 uur). Zodra de nieuwe sporthal in Epe beschikbaar is, gaan we uiteraard weer in Epe spelen. In deze sporthal wordt in het weekend de competitiewedstrijden gespeeld. Op maandag en donderdag spelen we in sporthal de Wieken (maandag: 18.30 – 23.00 uur, ook voor de jeugd en donderdag: 20.00-22.00 uur). Op de donderdagavond doen we dat al sinds de opening van deze sporthal en dat blijven we graag nog jaren doen. Net als het organiseren van onze regionaal befaamde toernooien, die ook al sinds jaar en dag in Vaassen worden gespeeld. Vanuit een samenwerking met een andere badmintonvereniging (Flits’74) is de maandagavond er nu ook bijgekomen.
Het jubileum van de Wieken wordt gevierd op 20 augustus met een informatiebeurs waarbij zoveel mogelijk verenigingen uit Vaassen vertegenwoordigd zijn. Op zaterdag 21 augustus worden er diverse demonstraties en clinics gegeven. Mocht u geen uitnodiging hebben ontvangen om deel te nemen aan de jubileumactiviteiten dan kunt u zich aanmelden door te mailen naar h.niekamp@wiekenvaassen.nl.
|